top of page

REHBER JAGUAR

Bütünlük ve mükemmelliktir jaguar. Kargaşa içerisinde iken tüm yolları görebilmek Kaosu çözmek, karanlık ya da bilinmeyen yerlerde hareket edebilmek, şekil değiştirebilmek, psişik vizyonlar gibi erkleri barındırır.


Jaguar Rehberliği kişiyi kendi iç dünyasına girmeyi korkularını serbest bırakmaya derin ve gizli duygularını şifalandırmaya yöneltecektir. Jaguar kişiye kendi gücünü gösteren ne zaman ve nasıl tepki vereceğini öğreten, hareket yeteneğini geliştiren, görünmeyenleri seçebilme becerisini geliştirir.

Bu erke sahip kişiler duygularına dikkat etmeli, duygularının ilettiği mesajlara önem vermelidir. İç seslerini içgörürlerini ve düşüncelerini gerçek hayatın kendisi kadar güvenmeyi öğrenenler farklı yaşam boyutlarını işitebilir.

Kişinin kendi ruhsal derinliklerine inerek karanlıkları ile yüzleşerek yükselmesinin yani tekâmül edişinin karanlıklara safhasında Jaguar onun yolunu aydınlatır. İnsanın kirli, karanlık yönlerini yok etmek görevidir.


Hayallere hedeflere tüm amaçlara ulaşmada sebat etmeyi ve esnek olabilmeyi öğretir. Açığa çıkmamış psişik yetenekleriniz Jaguarın desteğiyle görünür olacaktır. Bu kişiler sezgilerinin gerçeklik olasılığının yüksek olduğuna dikkat etmelidirler.

Ruhsal tekâmül kendi gücünü keşfetmenin sembolüdür.


Kaslarını kullanma becerisi çok yüksektir büyük hızla atlayabilir veya gayet yavaş ama güçlü adımlarla gezebilir eğer görünmek istemiyorsa uzun süre hareketsiz kalabilir bu sebeple şekil değiştirme özelliğine sahiptir.Jaguar bir başkasını yargıladığınız ya da kendinize hizmet edecek davranışlar sergilemekten kaçındığınız zamanlarda yanınızdadır. Otoritenizi kaybetmenizin çok mümkün olduğu bir alanda, bütünlüğünüzü korumayı başardığınız için sizi ödüllendirmek için görünür. Size bir başkasını yargılamaktan ya da kendinize hizmet edecek davranışlar sergilemekten kaçınıyor olduğunuzu da gösterebilir. Saygınlığınızı, adanmışlığınızı ve merhametinizi korumanız gerektiğini gösterir. O aydınlanmış insan olma kibrinizi beslememeniz için size yol gösterir. Size kişisel bütünlüğün hatalara izin verdiğini bağışlayıcılığa kucak açtığını hatırlatır. Dengesi şaşmış bir ruhun bilincinde düzeltmeler yapmayı, tövbe ederek tekrar zafer kazanmasının olanaklı olduğunu öğretir.

27 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

YILAN ERKİ

GELİNCİK

Comentários


bottom of page